Продавец StomaSvit развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
143 отзыва
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Весь дентин однією порцією SDR!

Весь дентин однією порцією SDR!

SDR перший та єдиний композит для реставрації бічних зубів з можливістю заповнення порожнини однією порцією об’ємом до 4мм, тривалим виділенням фторид-іонів та відмінною адаптацією за рахунок зручної текучої консистенції. Для простої та ефективної...

Об’ємні  рідкотекучі  наповнювачі для бічних реставрацій (Posterior Bulk Fill Flowable Base) впевнено зайшли на ринок дентал. Найбільшою перевагою цих композитів та техніки їх нанесення є одношарове заповнення порожнини. Така техніка дає змогу в один крок вибудувати цілий «поверх» дентину.

Окремим представником  серед відомих на сьогоднішній день Posterior Bulk Fill Flowable Base слід виділити SDR виробництва компанії  Dentsply Maillefer. Власне виробник  не дарма назвав свій матеріал Smart Dentine Replacement – «розумний замінник дентину».  Компанія  Dentsply Maillefer  при розробці  SDR  вдало використала  знання про природний дентин та доповнила формулу SDR характеристиками, котрі  роблять його розумним  та унікальним  серед інших  представників  Bulk Fill Flowable Base.

  • SDR поєднує в собі властивості компомерів.  У склад SDR входить Стронцій алюмо-фторо-силікатне скло, така реставрація буде тривало виділяти іони фтору, перешкоджаючи розвитку вторинного карієсу, що особливо важливо для глибоких порожнин та пацієнтів схильних до розвитку карієсу. Органічна матриця складається зі звичайного для композитів мономеру, модифікованого полікарбоксильними кислотними групами. Наявність метакрилатів дозволяє утворювати довгі полімерні ланцюги, подібно композитам, а кислотні групи взаємодіють з реактивним наповнювачем подібно склоіономеру. Кислотно-основна реакція може відбуватися тільки у водному середовищі і починається після просочення компомеру вологою в порожнині рота. Водопоглинання відбувається дуже повільно протягом декількох місяців, внаслідок чого об’єм пломби збільшується приблизно на 2%. Полімеризаційна усадка становить близько 2,57% та майже компенсується об'ємним гігроскопічним розширенням.
  • Унікальний та запатентований склад SDR  ключ до контрольованої полімеризації. Для допомоги мономерам у формуванні більш «розслабленого» ланцюга у його склад було включено модулятор. Це дозволило компенсувати ефект зменшення об’єму при полімеризації  та привело до зменшення полімеризаційного напруження. Саме тому SDR можна вносити у порожнини порціями товщиною до 4мм.
  • SDR  володіє властивістю «самовирівнювання» що дозволяє отримати ретельну адаптацію до стінок порожнини. До того ж така властивість матеріалу унеможливлює  його розтікання, чи витікання на зовні.  Всі пов’язані з SDR дослідження вказують на ефективну  адгезію матеріалу,  на  якісне  крайове прилягання  до емалі та дентину,  а також адаптацію до  дентину в середині  порожнини.

 

 

SDR Universal Dentsply

x-tra base Universal VOCO

Filtek Bulk Fill Universal

3M ESPE

Venus Bulk Fill Universal

Heraus Kulzer

Вивільнення фторид-іонів

так

-

-

-

Час засвічування (сек) для шару товщиною 4мм, згідно інструкції виробника (500 - 800 mW/cm2)

20

10

20

20

Рентгеноконтрасність

2,2 мм АІ

350 (%АІ)

2,4 мм АІ

300 (%АІ)

Усадочний стрес, мікрон

4,2

5,93

6,7

6,79

Усадка (об’ємні %)

2,57

2,54

 

3,25

Вміст наповнювача, %

68 (2-3% нано-наповнювача)

75

64

65

Сила на злам, МПа

115

141

128

94

Сила на стиск, МПа

242

357

352

328

Розмір частинок

4,2 мікрон

 

3,5 мікрон

 

 

SDR є одним з перших об’ємних рідкотекучих наповнювачів та найбільш досліджених в своєму класі – п'ять років лабораторних досліджень та більше  трьох років клінічних досліджень.

У реставрованих  з допомогою SDR зубів, його  міцність у порівнянні  з природним  дентином  зменшується  на 25%, проте на 40%   збільшується  його  здатність  до деформації, як  пружної,  так і пластичної. Клінічною перевагою  SDR  дослідники називають  здатність SDR пригнічувати  ріст тріщин та достатню пружність, що  при значних оклюзійних  навантаженнях на жувальній  групі  реставрованих  зубів  є особливо актуальною.  

  • Не виявлено жодного випадіння реставрації
  • Не виявлено зношення в  інтерпроксимальній зоні
  • Не виявлено вторинного карієсу
  • Не виявлено жодного випадку після-операційної чутливості
  • Немає  несприятливих  ефектів  дії на ясна в ділянці  контакту з SDR
  • Немає будь-яких інших ускладнень  під час проведення  досліджень

Другие статьи