Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Легко встановити, легко видалити - Fuji Ortho від GC

Легко встановити, легко видалити - Fuji Ortho від GC

Фіксація ортодонтичних конструкцій від GC це просто!

Fuji Ortho від GC це поєднання фторовиділення, зручності роботи та адгезії, оптимальної для ортодонтії. 

Легко встановити

Модифіковані полімером склоіономерні цементи лінійки  Fuji Ortho забезпечують відмінні результати роботи - завдяки фторовиділенню а також завдяки тому, що брекети та ортодонтичні конструкції легко встановлюються та легко видаляються після завершення лікування.

При роботі з матеріалом Fuji Ortho немає потреби протравлювати робочі поверхні, чи зберігати робоче поле сухим. Таким чином під час роботи лікар не витрачає час та не витрачає зайвого матеріалу.

Встановлення крок за кроком

  • Всановіть бркект, покритий попередньо матеріалом, у потрібне положення, при цьому не пересушуйте поверхню зуба.
  • Проведіть початкову полімеризацію протягом 5 секунд, потім видаліть надлишки матеріалу екскаватором.
  • Остаточно полімеризуйте матеріал по 20 с кожен брекет

Відмінний захист

Оскільки матеріал не потребує протравлювання, зуби не піддаються пошкодженню на стадії підготовки. Щоб забезпечити додатковий захист та підвищену міцність адгезії нанесіть Ortho Gel Conditioner на 10с для м"якого конденціонування емалі.

Довготривалість та рівномірне фторовиділення, властиве склоіономерам, допомагає додатково захистити емаль, що прилягає до брекетів та інших ортодонтичних конструкцій, створюючи так звану зону інгібування. Цей процес значно знижує ризик виникнення білих плям у пацієнтів.

Зручне видалення

Рівень адгезії матеріалів ідеально збалансований таким чином, що брекети, кільця та інші ортодонтичні конструкції утримуються на місці протягом усього періоду лікування, али при цьому, в процесі їх видалення, не завдається шкоди емалі.

Природне вологе середовище порожнини рота також допомагає підтримувати оптимальний рівень адгезії, забезпечуючи надійну фіксацію конструкцій (на малюнку зображено міцність адгезії на брекетах та кільцях).

 

 

Другие статьи