Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Dentex діамантові бори

Заснований 1981 року, з досвідом роботи більше 20-ти років, DENTEX виробляв діамантовий стоматологічний інструмент для клієнтів зі всього світу. Компанія використовує виключно нержавіючу сталь найвищого гатунку та діаманти, забезпечуючи найвищу якість, завдяки чому DENTEX є одним з найбільш відомих імен в галузі.

DENTEX вірить в якість. Саме тому вся продукція виробляється на найсучаснішому обладнанні та піддається ретельній перевірці якості. Нещодавно, DENTEX був нагороджений сертифікатом ISO від Міжнародної Організації зі Стандартизації в Швейцарії. Це є підтвердженням відданості компанії до якості та їхнього постійного бажання до вдосконалення. 

Стосовно продукції DENTEX, компанія спеціалізується на діамантовому стоматологічному інструменті. Кожен є зробленим з загартованої нержавіючої сталі та поєднані з найкращими природніми діамантами. Власне кажучи, компанія отримує діаманти від поважної компанії De Beers, яка є найбільшим постачальником діамантів у світі. 

Більше того, компанія бере на себе постійний розвиток та дослідження продукту. Це відбувається завдяки співпраці з місцевими стоматологами, так само, як і клініками та медичними коледжами, де проходить найсучасніша стоматологія. ВІд виробництва високоякісних інструментів та постійних нововведень до дизайну та стилю, DENTEX виробляє найкращу продукцію для Вашої стоматологічної практики.

1 2 ... 8