Корзина
124 отзыва
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Нова система секційних матриць Palodent Plus

Нова система секційних матриць Palodent Plus

Нова система секційних матриць від Dentsply - Palodent Plus представляє собою найновішу розробку і забезпечує прогнозований, точний, стабільний контактний пункт.

Система Palodent Plus забеспечує герметичніть та точну анатомію для передбачуваних контактних пунктів. Компоненти оптимізовані для кращого контролю, простоти використання та чіткої послідовності дій.

 

  

Перехід від звичайних фіксуючих систем до нової системи секційних матриць забезпечує зручність доступу та хороший огляд робочого поля, збільшує комфорт для пацієнта та спрощує створення якісного контакту. 

 

  • Точні, щільні контактні пункти: кільця виготовлені з нікель-титанового сплаву, що дозволяє їм проводити сепарацію зубів а потім приймати попередню форму після використання. В результаті чого забезпечується щільне крайове прилягання та створюється контактний пункт анатомічної форми.
  • Розширені показання до застосування секційної матричної системи: форма зубців кільця допомагає системі добре фіксуватися навіть на дуже зруйнованому зубі. Кільця можна встановлювати один на одного для реставрації декількох зубів одночасно.
  • Мінімально нависаючі краї та фінішна обробка: зубці кільця добре прилягають до зуба, що доповнюється використанням клина та матриці, які працюють разом для отримання герметичної, анатомічно коректної реставрації, скорочуючи час фінішної обробки.
  • Сумісність клинів та їх характеристики: завдяки V-подібній формі зубців є можливим безперешкодне розміщення клинів з обидвох сторін. Тонкі ребра клина у вигляді хвилі стискаються та розширюються при внесенні, зводячи до мінімуму ущемлення м"яких тканин.

 

Другие новости