Корзина
124 отзыва
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Інфільтрація карієсу з допомогою Icon від DMG

Інфільтрація карієсу з допомогою Icon від DMG

На ранній стадії розвитку каріозне пошкодження можна лікувати за допомогою фтору. При прогресуванні пошкодження все ж необхідно пломбування. Інвазивна терапія особливо в аппроксимальних зонах рідко коли зберігає здорові тверді тканини. Інфільтрант...

Icon - це такий необхідний «міст» між превентивною та інвазивною методикою лікування, інноваційна терапія лікування прогресивних пошкоджень, навіть на рівні стику емалі та дентину.
Мікроінвазивне лікування ранніх стадій карієсу можливе при глибині ураження до Е1, Е2, D1 (за класифікацією рентгенологічних знімків).
Терапія з  Icon призупиняє розвиток карієсу, видаляє білі плями - і це все без сверління. Лікування карієсу з  Icon в аппроксимальних зонах делікатно діє на тканини зуба.
Компанією DMG був розроблений спеціальний аплікатор для лікування карієсу, що  дозволяє просто і швидко проникнути в уражену зону уникаючи сверління.

Другие новости