Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Gel 40 шприц 0.5см3 (S-свинка) кістковий гель колаген

Gel 40 шприц 0.5см3 (S-свинка) кістковий гель колаген, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Gel 40, OsteoBiol гель колаген типу І та ІІІ, насичений на 60% кістковою сумішшю, шприц 0,5см3

Gel 40 ― Колагеновий матрикс, що містить колаген І та ІІІ типів, насичується на 60% гетерологічною кістковою сумішшю, розмір гранул якої не перевищує 300 мікрон. При температурі 300С матеріал має гелеподібну консистенцію. При більш високій температурі вязкість гелю знижується і його можна змішати з водорозчинними або жиророзчинними лікарськими препаратами. Колаген, що міститься в матеріалі сприяє утворенню первинного кров"яного згустку та проникненню в аугментат клітин, що приймають участь в процесах загоєння та регенерації. Кортикально-губчаста кісткова суміш відіграє роль каркасу.

Колагенова складова матеріалів Gel 40 швидко та повністю резорбується. Колаген володіє протизапальними та еутотрофними властивостями та сприяє рубцюванню. Ліпофільність гелю обумовлена вмістом полінасичених жирних кислот олеіно-лінолевого ряду, в тому числі Омега 3 жирних кислот. Отримані безпосередньо з вихідної сировини ці компоненти виявляють антиоксидантну дію та сприяють регенерації тканин.

Клінічні показання:

Закритий синус-ліфтинг; комплексне лікування пародонтальних дефектів і ясневих рецесій. Gel 40 можна змішати з Gen-Os для стабілізації аугментата.

Огляд клінічних показань:

Особливості виробничого процесу Tecnoss  дозволили зробити матеріал дуже податливим і пластичним. Gel 40 повністю готовий до застосування і поставляється в шприцах, звідки його зручно вводити в субантральний простір при закритому синус-ліфтингу, в глибокі та вузькі пародонтальні дефекти, а також в трьохстінкові внутрішньокісткові дефекти. Gel 40 чудово підходить для відновлення кістки при вестибулярних ясенних рецесіях (разом з мембраною Evolution). Колаген, що міститься в матеріалі сприяє формуванню кров'яного згустку і проникненню в аугментат клітин, що беруть участь у процесах загоєння і регенерації.Запатентований виробничий процес Tecnoss  дозволяє уникнути керамізації гранул, що прискорює резорбцію біоматеріалу з паралельним новотвором кістки. М'яка консистенція Gel 40 сприяє швидкому фізіологічному загоєнню м'яких тканин.

Особливості роботи з матеріалом:

По в"язкості та щільності матеріал Gel 40 нагадує клей. Це зручна для роботи консистенція. Якщо матеріал видасться вам надто в"язким, добавте у нього кілька крапель теплого стерильного фізіологічного розчину та ретельно розмішайте матеріал до однорідності. Gel 40 при внесенні в ділянку дефекта змішується з кров"ю, сприяючи швидкому формуванню первинного кров"яного згустку.

Основные атрибуты
Производитель  Tecnoss
Страна производительИталия
  • Цена: 2 835 грн.