Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Putty комплект 3х0.5см3=3г (FS-свинка) паста гетерологічної кортикально-губчатої кістки

Putty комплект 3х0.5см3=3г (FS-свинка) паста гетерологічної кортикально-губчатої кістки, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Putty, OsteoBiol 80% кісткова маса пластичної консистенції, на 20% складається з насиченого колагенового гелю, 3 шприци по 0,5см3 

Putty являє собою кісткову пасту, що містить не менше 80% подрібненої гетерологічної кістки з розміром гранул до 300 мікрон та колагеновий гель OsteoBiol Gel 0. Особливості виробничого процесу дозволили зробити матеріал дуже піддатливим та пластичним, тому ним зручно заповнювати свіжі альвеолярні лунки та периімплантатні дефекти, оточені стінками.

Після установки імплантату в лунку видаленого зуба матеріалом Putty можна заповнити простір, що залишився між кістковими стінками і імплантатом. Універсальність матеріалу дозволяє використовувати його для заповнення будь-яких периімплантатних дефектів зі збереженими стінками. Головною умовою успішної регенерації кістки є стабільність аугментата. Саме тому Putty слід використовувати тільки в тих випадках, коли дефект обмежений стінками. Прикладами можуть служити лунка з інтактними стінками і розщеплений альвеолярний гребінь.

Колаген, що міститься в матеріалі сприяє формуванню кров"яного згустку та проникненню в аугментат клітин, що приймають участь в процесах загоєння та регенерації. Умовою успішної аугментації є стабільність біоматеріалу, тому  Putty можна використовувати тільки при наявності умов для його ретенції. Матеріал не варто застосовувати для заповнення дефектів з двома стінками та при відкритому синус-ліфтингу.

Клінічні показання:

  • Імплантологія: збереження об'єму альвеолярного гребеня (1); заповнення периімплантатних дефектів після одномоментної імплантації (для досягнення первинної стабільності імплантатів) і при комплексному лікуванні периімплантиту; аугментація при розщепленні гребеня. При закритому синус-ліфтингу матеріал можна використовувати в комбінації з Gen-Os, що спрощує заповнення субантрального простору.
  • Хірургічна стоматологія: альвеолярна регенерація, комплексне лікування гранульом і одонтогенних кіст.

Огляд клінічних показань:

Матеріал Putty, вироблений за унікальною технологією Tecnoss, дуже податливий і пластичний. Шприцована форма ідеально підходить для заповнення лунок після видалення зубів, а також периімплантатних і будь-яких інших дефектів, оточених стінками. Колаген, що міститься в матеріалі сприяє формуванню кров'яного згустку і проникненню в аугментат клітин, що беруть участь у процесах загоєння і регенерації. Запатентований виробничий процес Tecnoss дозволяє уникнути керамізації гранул, завдяки чому резорбція матеріалу відбувається поступово з паралельним формуванням власної кістки. М'яка консистенція Putty сприяє швидкому фізіологічному загоєнню м'яких тканин. Матеріал має справді унікальними властивостями і особливо підходить для регенерації периімплантатної кістки.

Особливості роботи з матеріалом:

Видавивши Putty в ділянку дефекту припасуйте його до стінок без компресії. Приберіть залишки, що відділилися від загальної маси, після чого вшийте м"які тканини. Якщо матеріал використовується для заповнення периімплантатного дефекту, то його рекомендується закрити мембраною Evolution.

 

Основные атрибуты
Производитель  Tecnoss
Страна производительИталия
  • Цена: 7 840 грн.