Продавец StomaSvit развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
140 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

3M ESPE Adper Single Bond 2 (6 мл) однокомпонентний бонд

3M ESPE Adper Single Bond 2 (6 мл) однокомпонентний бонд, фото 2
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Adper Single Bond 2 - адгезивна система 5-го покоління являє собою простий однокомпонентний адгезив для вологого бондинга, що містить 10% колоїдного наповнювача з наночастинками (до 5 нм).

Протравлювання емалі та дентину є обов"язковими. Рекомендується залишати робочі поверхні вологими після промивання. Надлишок вологи слід видалити з поверхні з допомогою промокання. 

Фотополімеризація адгезиву Adper Single Bond 2 відбувається під дією випромінення видимої частини спектру. 

Показання до застосування:

 • Бондинг прямих реставрацій з композиційних матеріалів при порожнинах усіх класів
 • Бондінг перед лагодженням фарфорових, металевих і композитних реставрацій
 • Десенсибілізація при підвищеній чутливості
 • Бондінг порцелянових вінірів із застосуванням композитного цементу RelyXTM ARC і керамічного праймера

Після фотополімеризації адгезив Adper Single Bond 2 можна також застосовувати для непрямих реставрацій коронками та напівкоронками, а також при відновленні амальгами в поєднанні з адгезивним композитним цементом RelyX ARC. Можливість застосування адгезива Adper Single Bond 2 для бондинга при непрямих реставраціях пояснюється малою товщиною адгезивної плівки (приблизно 10 мкм).

Нанесення адгезиву Adper Single Bond 2.

Флакони з адгезивом: Для спрацьовування запірного механізму стисніть краї кришки і відкиньте її; під нею знаходиться розподільний наконечник. Видавіть необхідну кількість крапель в разову лунку для змішування. Після цього щільно закрийте кришку, щоб спрацював запірний механізм.  

Інструкція по пломбуванню матеріалами прямої светлополімерізаціі (емаль і дентин):

 • Ізоляція: Для ізоляції застосовуйте коффердам.
 • Підготовка порожнини: відсікають тверді тканини зуба по мінімуму. Зробити скіс на емалі.
 • Протруювання: нанесіть на поверхню емалі, а потім дентину протравлюють гель Scotchbond. Дайте експозицію 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд.

Видаляти надлишок вологи слід промоканням за допомогою ватного тампона або маленького разового тампона з губки. Поверхня повинна бути блискучою без скупчень вологи.

 • Бондинг: відразу ж після промокування послідовно нанести 2-3 шари адгезиву на протравлену поверхню емалі та дентину протягом 15 сек шляхом обережного струшування повністю насиченого аплікатора. Обережно продути повітрям протягом п'яти секунд для випаровування розчинників. Фотополімеризувати протягом 10 секунд.
 • Установка, затвердіння і обробка пломби: дивіться інструкції виробників по роботі з конкретними пломбувальними матеріалами.

Інструкції по бондингу порцелянових вінірів:

 • Сіланізування: внутрішня повехня вініра в зуботехнічній лабораторії повинна бути заздалегідь спланована (протравлена ​​плавиковою кислотою). Нанесіть керамічний праймер RelyX на поверхню вініра, прилеглу до зуба. Підсушіть протягом 5 секунд.
 • За допомогою водної суспензії пемзи очистіть відпрепаровані зуби і коронку / міст для установки і бондингу, ретельно промийте та просушіть.
 • Приміряйте коронку. Після примірки ізолюйте від сусідніх зубів чистою матричної смужкою.
 • Протруювання: нанести на поверхню емалі та дентину протруюючий гель Scotchbond. Дайте експозицію 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд. Видаляти надлишок вологи слід промоканием за допомогою ватного тампона або маленького разового тампона з губки. Поверхня повинна бути блискучою без скупчень вологи.

Для зубів, препарованих без застосування бору, час протравки слід збільшити на 15 секунд. Залишки органічних речовин можуть зажадати збільшення часу протруювання.

 • Бондинг: відразу ж після промокування послідовно нанести 2-3 шари адгезиву на протравлену поверхню емалі та дентину протягом 15 сек шляхом обережного струшування повністю насиченого аплікатора. Обережно продути повітрям протягом п'яти секунд для випаровування розчинників. Свілоопромінення адгезиву в цьому випадку не проводиться.
 • Нанесення адгезиву на фасетки: на протравлені і сіланізовані поверхні фасеток нанести пензлем один шар адгезиву ЗМ Single Bond. Ретельно висушити. Свілоопромінення адгезиву в цьому випадку не проводиться.
 • Нанесення цементу на фасетки: нанесіть цемент RelyX Veneer на поверхню фасетки, прилеглу до зуба.
 • Установка і фіксація фасетки: обережно встановити фасетки за місцем. Видалити надлишки цементу по краях. Провести опромінення кожної області фасетки згідно з інструкціями виробника цементу. При цьому рекомендується починати світлову обробку з приясневої ділянки, переходячи до тіла зуба і потім до ріжучого краю. Під час світлозатвердіння не допускається зіткнення світловода з поверхнею фасетки.

Пломбування поверх композитних і амальгамних пломб:

 • Ізоляція: для ізоляції застосовуйте коффердам.
 • Насічка старої пломби: «загрубіть» поверхню існуючої пломби алмазним бором або піскоструменним апаратом.
 • Протруювання: нанести на поверхню емалі, дентину і наявного пломбувального матеріалу протравлюють з допомогоюScotchbond. Дайте експозицію 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд. Видаляти надлишок вологи слід промоканням за допомогою ватного тампона або маленького разового тампона з губки. Поверхня повинна бути блискучою без скупчень вологи.
 • Бондинг: відразу ж після промакування послідовно нанести 2-3 шари адгезиву на протравлену поверхню емалі, дентину і наявного пломбувального матеріалу протягом 15 сек шляхом обережного струшування повністю насиченого аплікатора. Обережно продути повітрям протягом п'яти секунд для випаровування розчинників. Фотополімеризувати протягом 10 секунд.
 • Маскування: при роботі з затверділою амальгамою нанесіть на поверхню металу за допомогою пензлика тонкий захисний шар (товщиною 0,25-0,5 мм) маскуючого агенту. Светлополімеризуйте кожен шар протягом 20 секунд.
 • Установка пломби: Діяти відповідно до інструкцій виробника матеріалу.

Починка порцелянових протезів:

 • Ізоляція: для ізоляції застосовуйте коффердам.
 • Підготовка: доочистіть відновлювану поверхню фарфору суспензією пемзи. Ретельно промити і висушити. Загрубіть поверхню металу або кераміки за допомогою алмазних борів або піскоструйки. При цьому необхідно повністю видалити зруйнований фарфор і скосити краю. Також необхідно зняти глянсову поверхню на 1 мм від краю.
 • Протруювання: нанести на всі підкладки протравлюють речовина Scotchbond. Вичекати 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд. Підсушіть протягом 5 секунд.
 • Обробка силаном: нанесіть праймер для кераміки RelyX (№ 2721) на протравлену поверхню і просушіть її.
 • Бондинг: послідовно нанести 2-3 шари адгезиву Adper Single Bond 2 на поверхню фарфору або металу, оброблену сіланом. Обережно сушити протягом 5 сек. Фотополімеризувати протягом 10 секунд
 • Маскування: для того щоб приховати просвічування металу перед накладенням композитного шару нанесіть на поверхню металу за допомогою пензлика тонкий прошарок (товщиною 0,25-0,5 мм) маскувального агента. Світлополімеризуйте кожен шар протягом 20 секунд.
 • Установка, затвердіння і обробка пломби: діяти згідно з інструкціями виробника матеріалу.

Зниження чутливості в області кореня:

 • Зачистити відновлювану поверхню суспензією пемзи. Промити і висушити.
 • Протруювання: нанести на поверхню протравленого дентину Scotchbond. Вичекати 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд. Видаляти надлишок вологи слід промоканням за допомогою ватного тампона або маленького разового тампона з губки. Поверхня повинна бути блискучою без скупчень вологи.
 • Бондинг: відразу ж після промакування послідовно нанести 2-3 шари адгезиву на протравлену поверхню емалі та дентину протягом 15 сек шляхом обережного струшування повністю насиченого аплікатора. Обережно продути повітрям протягом п'яти секунд для випаровування розчинників. Фотополімеризувати протягом 10 секунд. Далі нанести додаткові шару адгезиву. Обережно сушити протягом 5 сек. Фотополімеризувати протягом 10 секунд
 • Вологою серветкою видалити шар, інгібований киснем.

Інструкції по бондингу коронок, мостів вкладок і накладок:

 • Видаліть тимчасову пломбу. Перевірте, наскільки підходить остаточна непряма реставрація, злегка притиснувши її пальцем, і оціните як вона фіксується, відтінок і крайове прилягання. Підгоніть по мірі необхідності.
 • Підготуйте бондингову поверхню непрямої реставрації та надбудованої кукси, якщо вона є. Бондингові поверхні фарфорових реставрацій повинні бути попередньо протравлені в лабораторії плавиковою кислотою. Бондінгові поверхні металевих і амальгамних реставрацій повинні бути загрублени і зроблені шорсткими, переважніше за допомогою повітряної абразивної системи, алмазу або бору. Поверхні будь-яких композитних реставрацій повинні бути загрублени і зроблені шорсткими за допомогою алмазу, бору або повітряної абразивної системи. Склоіономерні надбудови повинні бути оброблені розчином водно-пемзової суспензії.
 • Обробка силаном (керамічні або металокерамічні непрямі реставрації): Нанесіть праймер для кераміки RеІуХ на бондингову поверхню непрямої реставрації. Підсушіть протягом 5 секунд.
 • За допомогою водної суспензії пемзи очистіть відпрепаровані зуби і коронку / міст для установки і бондингу. Ретельно промийте і просушіть, ізолюйте від вологи і сусідніх зубів.
 • Протруювання: нанести на поверхню емалі та дентину Scotchbond. Дайте експозицію 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд. Видаляти надлишок вологи слід промоканням за допомогою ватного тампона або маленького разового тампона з губки. Поверхня повинна бути блискучою без скупчень вологи.
 • Бондинг: відразу ж після промакування послідовно нанести 2-3 шари адгезиву на протравлену поверхню емалі та дентину протягом 15 сек шляхом обережного струшування повністю насиченого аплікатора. Обережно продути повітрям протягом п'яти секунд для випаровування розчинників, стежачи при цьому, щоб на всіх підготовлених поверхнях не було надлишку адгезиву.
 • Світлополімерізуйте кожну бондингову поверхню протягом 10 секунд.
 • Помістіть необхідну кількість цементу на блокнот для змішування і замішуйте протягом 10 секунд.
 • На бондингову поверхню непрямої реставрації нанесіть і рівномірно розподіліть тонкий шар цементу.
 • Повільно встановіть і притисніть реставрацію для забезпечення правильної оклюзії. Через 3-5 хвилин, притримуючи його на місці, видаліть надлишки цементу. За вибором стоматолога: якщо відразу ж після установки пломби або протеза видалити надлишок цементу, слід світлополімеризувати кожну поверхню і кромку цементу протягом 40 секунд.
 • Як тільки пломба або протез встановлені, можна світлополімеризувати кожну поверхню і кромку цементу протягом 40 секунд або залишити для самополімерізаціі на 10 хв. Примітка: При установці фарфорових і передполімеризованих композитних реставрацій слід світлополімеризувати кожну поверхню і кромку цементу протягом 40 секунд.
 • Проінструктуйте пацієнта про необхідність не накусувати протягом 10-15 хвилин.

Інструкції по бондингу ендодонтичних штифтів:

 • Підготуйте ендодонтичний пролікований зуб до установки штифта (канал повинен бути на 1/3 заповнений гутаперчею і ендогерметиком). Перевірте, чи підходить штифт і підженіть його в міру необхідності. Міцність закріплення на литих штифтах можна підвищити шляхом обробки за допомогою повітряно-абразивної системи з подальшим нанесенням праймера для кераміки RеІуХ. Підсушіть протягом 5 секунд.
 • Протруювання: нанести на поверхню препарованого зуба Scotchbond. Дайте експозицію 15 секунд. Промийте протягом 10 секунд. Підсушити протягом 2 сек. видаліть надлишок вологи паперовим абсорбуючим тампоном.
 • Бондинг: нанесіть адгезив рівним шаром на протравлену емаль і дентин. Видаліть надлишки адгезиву паперовим абсорбуючим тампоном. Обережно продути повітрям протягом п'яти секунд для випаровування розчинників.
 • Фотополімеризуйте протягом 10 секунд. 
 • Помістіть необхідну кількість цементу на блокнот для змішування і замішуйте протягом 10 секунд.
 • Нанесіть цемент на бондингову поверхню відпрепарованої порожнини. Нанесіть тонкий шар цементу на штифт.
 • Зафіксуйте штифт. Притримуючи штифт на місці, видаліть надлишок цементу. Світлополімеризуйте протягом 40 секунд.

 

Основные атрибуты
Производитель  3M ESPE
Страна производительГермания
 • Цена: 1 420 грн.