Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Ceram.Х one Dentin&Enamel (7х3г: Dl, D2, D3, D4, Е1, Е2, ЕЗ; Bond 3,5мл)

Ceram.Х one Dentin&Enamel (7х3г: Dl, D2, D3, D4, Е1, Е2, ЕЗ; Bond 3,5мл), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Ceram-Х Duo Dentin&Enamel  ― матеріал, що відповідає концепції природної передачі відтінків, що базується на анатомії відновлюваних тканин. Композит має 3 емалевих відтінки (duo El, Е2, ЕЗ) та 4 дентинних відтінка (duo Dl, D2, D3, D4), підібраних таким чином, щоб імітувати природні тканини зуба. Ці відтінки також перекривають весь спектр шкали Vita. Крім цього, є додатковий відтінок дентину duo DB, відповідний до кольору вибілених зубів. Дентинні та емалеві відтінки матеріалу значно різняться між собою за ступенем прозорості. Прозорість дентинних відтінків збільшується від D1 до D4, а у емалевих ― від Е1 до ЕЗ. Аналогічно збільшується і колірна насиченість.

Ceram-Х Duo Dentin&Enamel​ – світлозатверджуваний, рентгеноконтрастний реставраційний матеріал для передніх і бічних реставрацій. Наповнювач – нанокерамічні частки (12%). Неорганічний компонент силоксан забезпечує міцність, роблячи нано-кераміку стійкою до появи тріщин (таку властивість має дентин зуба). За рахунок зменшення вмісту полімеру на 12% зведена до мінімуму можливість виділення залишкового мономера. Нова фотоінгібіторна система дозволяє працювати під світлом операційного світильника до 180 секундCeram-Х Duo Dentin&Enamel​ – Подвійна Система Прозорості, пропонує чотири дентинні кольори з прозорістю натурального дентину і три кольори емалі, що імітують натуральну емаль для високоестетичних реставрацій при мінімальній кількості кольорів.

 

Переваги:

  • Простіше для Вас. Dentsply з'ясував, що Ви як стоматолог очікуєте від нового пломбувального матеріалу. Ви хочете отримати найкращі результати лікування, а це означає, що матеріал повинен володіти природною естетикою, гарантувати довговічність і бути простим у застосуванні.
  • Для створення нового реставраційного матеріалу Ceram-X, Dentsply об'єднав органічні й неорганічні структури (як у промисловій кераміці).
  • Створіть природну естетику, приклавши мінімальні зусилля. Дві системи забарвлень з мінімальною колькістю відтінків, що відповідають потребам всіх пацієнтів. Шкала відповідності i-shade, що дозволяє легко визначити, який відтінок матеріалу відповідає певному відтінку за шкалою VITA
  • Матеріал, який може використовуватися для виготовлення реставрацій як у фронтальній, так і в жувальної групі зубів
  • Оцініть унікальні робочі властивості
    -Дослідження проведені в приватних кабінетах і університетах, довели, що матеріал не липне до інструменту і не дає усадки
  • Тривалий робочий час (до 180 секунд)
  • Забезпечте неперевершену довготривалість нано-керамічної технології
  • Висока стійкість до переломів, як у дентину

Ceram-Х Duo Dentin&Enamel​ це

  • Природний зовнішній вигляд для ваших пацієнтів

Сьогодні основною вимогою пацієнтів є природна естетика і висока біосумісність реставраційного матеріалу. Завдяки тому, що матеріал Ceram-X містить відтінки, які відтворюють природні тканини зуба, і грунтується на унікальній концепції передачі кольору, він точно повторює кольорову гамму натуральних зубів.
 

  • Пацієнти будуть задоволені естетикою і біосумісністю

-Природний зовнішній вигляд
-Гладка, легко полірована поверхня
-Значно зменшено витік мономера
 

Показання:

Універсальний композит, ідеальний для виготовлення реставрацій в області жувальних зубів, а також для реставрацій по 3 і 5 класів.

 

 

Основные атрибуты
Производитель  Dentsply
Страна производительВеликобритания
Форма выпускаНабор
  • Цена: 6 335 грн.