Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Mp3 комплект 3х0.5=1,5см3 (FE-коник) гетерологічна колагеновмісна кістка

Mp3 комплект 3х0.5=1,5см3 (FE-коник) гетерологічна колагеновмісна кістка, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

mp3 OsteoBiol зволожені гранули та колагеновий гель, 3 шприци по 0.5 см3 (походження - кінь)

mp3 являє собою суміш гранул гетерологічної колагеновмісної кортикально-губчастої кістки та колагенового гелю OsteoBiol Gel 0. Розмір гранул складає 600-1000 мікрон. Матеріал mp3 однофазний, повністю готовий до застосування, не вимагає попереднього змочування. гнучкий шприц максимально спрощує внесення біомаси в ділянку дефекта. 

По своїй структурі матеріал дуже нагадує людську кістку та може бути використаний в якості її альтернативи при остеопластиці. Природні мікропори гранул сприяють новоутворенню кістки в товщі аугментата та прискорюють процес регененрації.

Поступова резорбція матеріалу забезпечує тривале зберігання об"єму та форми аугментата (остеокондуктивність). Колаген сприяє утворенню кровяного згустку та проникненню в аугментат клітин, що приймають участь в процесах загоєння та регенерації.

Особливості роботи з матеріалом:

mp3 випускається у шприцах і він повністю готовий до застосування. Матеріал вводиться в ділянку дефекту безпосередньо зі шприца та не вимагає попереднього змочування чи змішування. уклавши матеріал в ділянку дефекта, приберіть надлишки, що відділилися від загальної маси і тільки потім просушіть тканини.

 

Страна производительИталия
  • Цена: 9 345 грн.