Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Lamina квадрат 20х40мм (Е-коник) мембрана з кортикальної кістки

Lamina квадрат 20х40мм (Е-коник) мембрана з кортикальної кістки, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

OsteoBiol Lamina квадратна пластина, 100% кортикальна кістка, 20х40 мм (товщина 0.4-0.6 мм) походження - кінь

Пластина OsteoBiol Lamina жорстка, висушена, після змочування стає гнучкою, зі збереженим колагеном. 

Пластина OsteoBiol Cortical Lamina виготовляється з гетерологичної кортикальної кістки за ексклюзивною технологією Tecnoss, що дозволяє уникнути керамізації кристалів гідроксиапатиту і за рахунок цього скоротити терміни фізіологічної резорбції матеріалу. Після поверхневої декальцифікації пластина стає еластичною; компактна структура вихідної кістки при цьому зберігається. Краї у пластини м'які, тому вони не травмують навколишні тканини. Напівжорстка пластина OsteoBiol Curved Lamina, на відміну від тонкої пластини OsteoBiol Lamina, має вигнуту форму і не вимагає попереднього змочування.

 

Клінічні показання:

Хірургічна стоматологія та травматологія: стабілізація та захист аугментата в протяжному дефекті, коли є ризик розбіжності країв рани. Пластина добре адаптується до підлягає кістки і оточуючих м'яких тканин.

Імплантологія: захист і стабілізація аугментата в двухстінкових або периімплантатних дефектах в естетично значимих областях.

Пластина Cortical Lamina виготовляється з гетерологичной кортикальної кістки. Після поверхневої декальцификации кістка розм'якшується, при цьому зберігаючи свою компактну структуру. Після змочування тонка пластина стає гнучкою і її легко укласти в область дефекту, надавши необхідну форму. Напівжорстка пластина надійно захищає аугментат після фіксації гвинтами остеосинтезу. Це особливо важливо при створенні простору під костнозамінний матеріал в естетично значимій зоні, а також при горизонтальній аугментації в області двухстінкових дефектів. Пластину Lamina також можна використовувати при реконструкціях дна очниці.Товщина пластини Curved Lamina складає 0,8-1,0 мм. Пластина не вимагає попереднього змочування. Особливим показанням до її використання є регенерація кістки в області лунок з дефектом стінки (у комбінації з матеріалом OsteoBiol mp3).

Особливості роботи з матеріалом:

Пластину OsteoBiol Cortical Lamina можна підрізати стерильними ножицями, а потім помістити в стерильний фізіологічний розчин на 5-10 хвилин. Коли пластина стане пластичною, її слід покласти на область дефекту і фіксувати титановими мікрогвинтами або пришити до навколишніх тканин.

Пластину OsteoBiol Curved Lamina не слід змочувати. Необхідно лише акуратно обрізати її за формою дефекту стерильними ножицями і, уклавши на місце, обов'язково фіксувати гвинтами остеосинтезу. Консистенція пластини дозволяє досягти повного загоєння рани вторинним натягом, тому при випадковому оголенні її не потрібно прибирати, якщо тільки немає виражених ознак інфікування.

Повторне втручання для тонкої пластини через 5 місяців, для середньої зігнутої - 6 місяців

 

Основные атрибуты
Производитель  Tecnoss
Страна производительИталия
Дополнительные характеристики
Час резорбціїтонка (0,4-0,6мм) - 5 місяці, стандартна (0,8-1мм) - 6 місяців
ПоходженняГетерологічна кістка; колаген збережений
  • Цена: 6 510 грн.