Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

VOCO X-Tra Fil (шприц 5г) замінник дентину

+ 1 день
VOCO X-Tra Fil  (шприц 5г) замінник дентину, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

X-Tra Fil - світлозатверджуваний пломбувальний матеріал для бічних зубів. Рентгеноконтрасний, спеціально розроблений з метою економії часу при відновленні бічних зубів. Поєднання технології нового мультигібридного наповнювача з новітньою системою ініціювання полімеризації створює основу пломбувального матеріалу з повноцінною полімеризацією і дуже незначною полімеризаційною усадкою. Таким чином, матеріал X-Tra Fil дає можливість надійної пошарової полімеризації матеріалу товщиною до 4 мм при дуже короткій експозиції. Знижена полімеризаційна усадка матеріалу X-Tra Fil дозволяє досягти відмінного крайового прилягання пломби. Фізична міцність і висока абразивна резистентність - це особливі вимоги, враховані при розробці пломбувального матеріалу з підвищеними характеристиками міцності.X-Tra Fil складається на 86% ваги з неорганічних наповнювачів (відповідає 70,1% обсягу) в метакрилатний матриці (Bis-GMA, UDMA, TEGDMA). X-tra fil полімеризується під впливом галогенового світла або і поставляється як в практичних дозованих шприцах, так і в капсулах для прямої аплікації.

Показання до застосування:
• Пломбування порожнин класів I і II
• Відтворення кукси зуба

Переваги:
• Товщина отверждаемого шару 4 мм
• Час полімеризації одного шару всього 10 секунд
• Універсальний колір
• Довговічний і економічний
• Скорочений час роботи, особливо в комбінації з Футурабонд HP в унідозах
• Простота застосування
• Прекрасні фізико-хімічні властивості

Техніка нанесення:

 

 

1. Перед застосуванням матеріал повинен мати кімнатну температуру. При пломбуванні аппроксимальних порожнин встановити матрицю. Застосовувати краще прозорі матриці (гладка поверхня). Внести X-Tra Fil і адаптувати його до стінок порожнини відповідним інструментом.
2. Завдяки спеціальному складу X-Tra Fil можна апплікувати шарами товщиною до 4 мм. При більшій висоті пломби матеріал наносити пошарово, кожен шар закаліть полімеризаційною лампою окремо: 10 с - при застосуванні лампи потужністю 800 мВт/см2 або більше, 20 с - при застосуванні лампи потужністю від 500 до 800 мВт/см2. При цьому вихідний отвір світловода слід розташовувати якомога ближче до поверхні реставрації. Слід звернути увагу на те, щоб кожна ділянка пломби була піддана светополімерізації в достатній мірі. Рекомендується додаткова світлополімерізация доступних аппроксимальних поверхонь з оральної або вестибулярної сторін. Якщо застосовуються матриці, то перед остаточною светополімерізация їх слід видалити.
У разі якщо відстань від світловода до матеріалу складе більше 5 мм, то можливе погіршення глибини полімеризації і буде обмежено затвердження в межах дії світлового конуса. Незадовільна полімеризація може привести до зміни кольору і подразнення пульпи.

Страна производительГермания
  • Цена: Цену уточняйте