Корзина
137 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Високонаповнений композит Amaris TL шприц (4г) VOCO

Високонаповнений композит Amaris  TL шприц (4г) VOCO, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Amaris - високоестетичний світлозатверджуваний композит. Завдяки зручній роботі і простого вибору відтінку, нескінченної кількості форм, дуже швидко відтворює поверхню і відтінок. Матеріал відповідає структурі зубів, володіє природною прозорістю і хроматичністю.

 

Технічні характеристики:
Усадка матеріалу 2%, наповнювач 80% за вагою. Міцність на вигин - 120 МПа, міцність на стиск 375 МПа, діаметральна міцність на розрив (DTS) - 51 МПа.

Показання до застосування:
• Художні реставрації порожнин III, IV і V класу фронтальних зубів
• Естетичні реставрації порожнин I, II і V класу жувальних зубів
• Пряме відновлення повністю або частково втрачених коронок фронтальних зубів
• Виготовлення прямих і непрямих вінірів та облицювання фронтальних зубів з дісколорітов
• Зміна форми, кольору та ін оптичних характеристик зубів з метою поліпшення естетики
• Естетична реставрація сколів кераміки і металокераміки
• Мікропротезування
• Вантове протезування і шинування зубів

Відтінки:
Дентинові відтінки (базові)
O1, O2, O3, O4, O5, O Bleach - забезпечують прозорість і забарвлення аналогічну натуральному дентину людського зуба.
Емалеві відтінки (з підвищеною прозорістю, опалесценцією і флюоресценцією): TL (Світла емаль), TN (Нейтральна емаль) і TD (Темна емаль) гарантують прозорість, опалесценцію і флюоресценцію аналогічні натуральній емалі людського зуба. Спеціальні відтінки HT (Прозорий) і HO (опаковий) мають рідкотекучу (Amaris Flow) консистенцію.

Рекомендації:
Реставрацію порожнин III, IV і V класів починайте з закладки дентинового (опакового) шару в орально-вестибулярному напрямку. Естетичні характеристики готової реставрації в значній мірі будуть визначатися правильним підбором емалевого відтінку, який закладається поверхово. Насиченість дентинового (базового) відтінку можна трохи затемнити, наклавши поверх нього шар Темної Емалі (TD), залишити без змін за допомогою Нейтральної Емалі (TN) або освітлити, застосувавши Світлу Емаль (TL).

Реставрацію порожнин I і II класу проводите традиційним тонкошаровим методом або трикутниками - створюючи штучний дентин за рахунок дентинових (базових) відтінків - O1 - O5, а емаль, відповідно, за рахунок
TD, TN або TL. Додаткову роль при індивідуалізації ваших реставрацій можуть зіграти спеціальні відтінки, які можуть служити імітацією прозорого ріжучого краю - Прозорий (HT); а також мамелонів, крейдяних цяток, маскування ділянок вираженої пігментації (дісколорітов) або просвічують штифтів (в т.ч. анкерних) - опаковий (HO).

Методика роботи:
Перед початком роботи з Амаріс дозвольте матеріалу досягти кімнатної температури. Певну перевагу має використання прозорих формотворчих светлопровідних матричних систем. Внесіть шар реставраційного матеріалу Амаріс і як слід адаптуйте його до стінки порожнини відповідним за розміром і формою інструментом. В ідеалі товщина внесених шарів не повинна перевищувати 2 мм (для опакового відтінку (ПЗ) - 1 мм). Матеріал слід вносити шарами зазначеної вище товщини і послідовно полимеризувати світлом. Якщо ви застосовуєте Амаріс розфасований в капсули то вставте капсулу в стандартний диспенсер дотримуючись інструкції по роботі з ним. Направте носик капсули в потрібну вам сторону і зніміть захисний ковпачок. Видавіть Амаріс безпосередньо з капсули в відпрепаровану порожнину повільно і поступово натискаючи на важіль вашого капсул-аплікатора.

Фотополімеризація:
Для фотополімеризації даного композиту підійде більшість сучасних ламп. Інтенсивність світлового потоку лампи повинна бути не нижче 500 мВт/см2.
Мінімальний час потрібний на полімеризації одного шару:
Амаріс дентинові (базові) відтінки О1-О5, О Bleach - 40 сек
Амаріс Емалеві відтінки TL / TN / TD - 10 сек
Амаріс Флоу Прозорий (HT) - 10 сек
Амаріс Флоу опаковий (ПЗ) - 40 сек
Під час процедури засвічування намагайтеся тримати торець світловода лампи якомога ближче до поверхні матеріалу. У випадку, якщо відстань до поверхні матеріалу буде більше 5 мм це може негативно позначитися на глибині полімеризації. Неповна полімеризація може привести до того, що реставрація з часом зміниться в кольорі або виникне таке ускладнення як післяопераційна чутливість.

 

Основные атрибуты
Форма выпускаШприц
Производитель  Voco
Страна производительГермания
  • Цена: 2 312 грн.