Корзина
137 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Артикуляційна фольга Bausch Arti-Fol ВК25 8µm (20м х 22мм двостороння)

+ 1 день
Артикуляційна фольга Bausch Arti-Fol  ВК25 8µm (20м х 22мм двостороння), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Bausch Arti-Fol ВК24 (чорний) / ВК25 (червоний) / ВК26 (зелений) / ВК27 (синій) артикуляційна фольга двостороння в роздавальному пристрої, ширина 22 мм, довжина 20м

Arti-Fol ультратонка товщиною 8μ особливо підходить для багатокольорової реєстрації статичної та динамічної оклюзії. На першому етапі забарвлюються в червоний колір контакти в положенні центральної оклюзії. Потім використовується чорна фольга, з допомогою якої реєструються динамічні контакти при ексцентричних рухах нижньої щелепи. Застосування чорної фольги на першому етапі та червоної фольги на другому етапі також дає хороші результати. Для презиційної реєстрації динамічної оклюзії можна використовувати кілька видів фольги різного кольору.

Для одночасної реєстрації контактних пунктів на зубах-антагоністах пропонується фольга з двостороннім фарбувальним покриттям.

Самі незначні, мікронної величини завади при передчасних контактах зубів, можуть викликати функціональні порушення у пацієнтів (найчастіше больовий дисфункціональний синдром). Крім того, в значній мірі може бути утруднений акт проковтування. Оклюзійні контакти часто мають дуже малий діаметер і їх виявлення на полірованих керамічних або металевих поверхнях можливий лише при використанні високоякісних перевірочних засобів. Отримання точних, чітко окреслених відображень істинних контактних пунктів вимагає застосування дуже тонких перевірочних засобів. Контроль оклюзійних співвідношень при ексцентричних рухах нижньої щелепи неможливий, якщо перевірочні засоби не володіють первною міцністю на розрив. Оклюзійна фольга Бауша відповідає усім цим вимогам та відрізняється особливо інтенсивно забарвленими кольоровими відбитками на важкотестованих поверхнях. Тонке, шестимікронне забарвлююче покриття складається не тільки з воску та пігменту. Воно містить також додаткові гідрофільні компоненти, які суттєво покращують забарвлення змочених поверхонь.

Основные
Производитель  Bausch
Страна производительГермания
  • Цена: 434,20 грн.