Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Оклюзійний папір Bausch Arti-Check ВК16 40µm (ролик 10м х 22мм)

Оклюзійний папір Bausch Arti-Check ВК16 40µm (ролик 10м х 22мм), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Bausch оклюзійний папір Arti-Check ролик паперу в боксі ВК15 (синій) / ВК16 (червоний) 40мкм, ширина 22 мм, довжина 10м

Оклюзійний папір Arti-Check товщиною 40 мікрон є дуже тонким та поруч з цим міцним папером, який з обидвох сторін покритий рідкою фарбою. Мала товщина такого паперу виключає отримання неправдивих чи змазаних контактних пунктів та забезпечує точні, чіткі кольорові відбитки. Покриття рідкою фарбою з особливим ступенем надійності виявляє всі оклюзійні контакти навіть на змочених слиною золотих, керамічних, полірованих металевих чи пласмасових поверхнях. 

Спеціальне покриття з рідкої фарби складається з багатьох мікрокапсул, наповнених фарбою. Мікрокапсули лопаються навіть при незначному тиску та вивільняють рідку фарбу, забарвлюючи місця контактів. Цей папір може використовуватися багаторазово, оскільки фарбуюче покриття володіє здатністю до регенерації.

Оклюзійний папір Arti-Check товщиною 40 мікрон особливо добре підходить для двохкольорової демонстрації статичної та динамічної оклюзії. Для цього на першому етапі забарвлюються в червоний колір всі контактні пункти в положенні центральної оклюзії, а потім проводиться другий етап з забарвленням динамічних контактних пунктів у синій колір. Використання синього паперу на першому етапі а червоного на другому також дає хороші результати.

 

Основные
Производитель  Bausch
Страна производительГермания
  • Цена: 322 грн.