Корзина
137 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Over Post Prosthetic #3 (синій), OverFibers

Over Post Prosthetic #3 (синій), OverFibers , фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Over Post Prosthetic блістер 10 штифтів

Prosthetic Over Post  ендоканальні штифти з скловолокна типу S, прозорі та матовані. Штифти Prosthetic Over Post  конусно-циліндричної форми призначені для відновлення зубів з мінімальною залишеною кількістю дентину, який може бути задіяний в реставраційних протезах (коронки чи мости). Штифти складаються з скловолокон типу S з високою міцністю при використанні в матриці з епоксидної смоли з епоксидної смоли. Прозорість матеріалу, з якого виготовлений штифт, дозволяє реалізувати високо естетичні реставрації. Високий модуль еластичності  та міцність розраховані таким чином, щоб знизити ризик переломів коренів і в той же час забезпечити максимальну стабільність відновлення. Значна шероховатість  поверхні  збільшує здатність до адгезії цементу та композитних матеріалів.

 

Штифти Prosthetic Over Post  представлені в п’яти розмірах довжиною 19мм, кожен з яких позначений кольоровим кодом:

Колір

Ø Макс

Ø Мін

Конусність %

Largo

Чорний #0

1,2

0,7

0,04

1

Жовтий #1

1,4

0,8

0,05

2

Червоний #2

1,6

0,8

0,066

2,3

Синій #3

1,8

0,9

0,08

3,4

Зелений #4

2,1

1,1

0,08

4,5

 

Показання:

Штифти Prosthetic Over Post  розроблені з урахуванням всіх клінічних випадків, але особливо для лікування сильно зруйнованих зубів, що несуть велике навантаження. Пропоновані розміри дозволяють виконати стоматологічні роботи різної типології:

Колір

Зуби

Чорний #0

Нижні різці

Жовтий #1

Нижні ті верхні різці, перші верхні премоляри

Червоний #2

Верхні різці, клики, пре моляри, моляри

Синій #3

Верхні різці, клики, пре моляри, моляри

Зелений #4

Верхні різці, клики, пре моляри, моляри

Over Post  штифти є трьох видів:

 • Poligon. Форма - конусно-овальний зріз. Призначений для зубів з овальними та еліптичними каналами
 • Prosthetic. Конусно-циліндричний зріз. Призначений для зубів з мінімальною залишковою кількістю дентину корональної ділянки.
 • Endodontic. Подвійна конусна форма. Призначений для зубів з мінімально-залишковою кількістю дентину корональної ділянки.

Матеріалом для виготовлення штифтів Over Post є посилений композитний матеріал, що до 60% складається з дуже стійких S волокон з високим модулем еластичності. Фізичною особливістю скловолоконних штифтів OverFibers є високий показник модуля еластичності, що подібний до показника модуля еластичності дентину. Таким чином, OverFibers при навантаженні реагує подібно до структури зуба, однак завдяки вищому модулю еластичності ефективно утримує коронкову частину, і як результат дає можливість уникнути переломів кореня. Використанню S волокон забезпечує оптимальну стійкість до критичних навантажень (по відношенню до Е скловолокон) і завдяки цьому є оптимальним науково-технічним вибором.

Особливості та переваги:

 • Високоретенційна поверхня (підвищує адгезію між штифтом та цементом на 40%)
 • S-подібне скловолокно (гарантує відмінні фізичні властивості штифта)
 • Три форми (для будь-яких клінічних ситуацій)
 • Транслюцентність (високоестетичність реставрацій)
 • Рентгеноконтрасність (легка ідентифікація штифта)
 • Практичний у застосуванні: кожен штифт є герметично запакований у блістер-упаковці, це гарантує високий рівень гігієни 

Протікання світла через кореневий штифт OverFibers при встановленні джерела світла (лампи) на коронкову ділянку штифта. 

Кореневі штифти Over Post можна розглядати як абсолютно біосумісні. Виключений будь-який цитотоксичний вплив скловолоконних штифтів Over Post на людський організм.

Фізичні показники:

 • Міцність на згин понад 1400 Мпа при деформації лише 3,88мм задовільнятиме вимоги до резистентності для стоматологічного застосування 
 • Модуль еластичності становить 53 ГПа що вказує на міцність матеріалу, приблизно на 15-20% вищим у порівнянні з аналогічними виробами. Оптимальне співвідношення між резистентністю і міцністю сприяє тому, що матеріал штифта має відмінні властивості ударної в"язкості (ударна резистентність) і при цьому зберігає особливо велику міцність у порівнянні з іншими скловолоконними штифтами, що передусім гарантує стабільну конструкцію відбудованої культі зуба.

 

Послідовність виконання клінічної процедури:

1.       Штифт використовується після успішного завершення терапії каналу та видалення всіх шарів каріозного дентину.

2.       Для розрахунку глибини вводу штифта керуватися радіографічним зображенням чи данними, одержаними в ході лікування каналу

3.       Повністю видалити матеріал, що обтурує канал, до розрахованої глибини, користуючись ендодонтичними фрезами  Gates-Glidden  чи  Largo, що працюють на низькій швидкості (1500-2000 об/хв.). Зменшити до мінімуму зняття канального дентину. Повинно залишатися не менше 3-4мм апікального силеру для забезпечення успіху реставрації.

4.       Для реставрації  зубних протезів:  залишити по меншій мірі 2мм дентину  вище припустимого краю коронки для утворення закриття типу «ферула».

5.       Вибрати потрібний штифт  в залежності від типу зуба  та ширини каналу.

·         Штифт повинен бути якомога більшого розміру допустимого для даного типу каналу

·         Частина, що входить в канал, повинна бути в крайньому разі, тієї ж довжини, що й залишена назовні після реставрації

6.       Після вибору потрібного штифта відшліфуйте канал з допомогою відповідної фрези.

7.       Зволожіть канал очисним чи дезінфікуючим розчином

8.       Порядок роботи:

·         Перевірте відповідність штифта каналу. Штифт повинен досягнути  заданої глибини та при вводі мати мінімальний зазор (0,2-0,3 мм). Якщо зазор більший, візьміть штифт більшого розміру

·         При необхідності відрізати коронкову частину штифта до потрібної довжини. Користуйтеся тільки діамантовими борами з середньою та крупною гранулометрією, не використовуйте ріжучі інструменти типу ножиць, чи щипців, щоб не пошкодити матеріал. Виконуйте цю операцію подалі від пацієнта, одягнувши маску та окуляри.

·         Зволожіть штифт в етиловому спирті  або нанесіть гель 32% фосфорної кислоти на 60 секунд, потім промийте у невеликій кількості води та просушіть.

·         Оскільки поверхня штифтів досить шероховата їх силанізація не є обов’язковою

·         Штифти OverFibers можуть бути використані з системами адгезив/цемент  з авто або подвійною полімеризацією. Вибрати систему цементної адгезії та суворо слідувати рекомендаціям заводу-виробника.

·         Якщо була вибрана система подвійної полімеризації на коронкові кінці штифта  наноситься адгезив так, щоб збільшити прозорість, і відповідно, проходження світла від LED лампи. Тримати лампу в безпосередній близькості та паралельно осі штифта протягом і не менше 60 секунд

·         Реконструкція культі зуба: вибрати потрібну реконструктивну систему; обробка адгезивом повинна здійснюватися у відповідності з інструкціями виробника.

Рекомендується використовувати спеціальний композит, призначений для реконструкції культі. Нанести композит безпосередньо на зовнішню частину штифта, покриваючи його повністю, уникаючи створення пустот.

УВАГА: тимчасові цементи  або дезінфікуючі засоби, які містять феноли (наприклад Евгенол) попередньо нанесені на зуб можуть значно скоротити силу адгезії до дентину і зменшити міцність цементу та реконструкційних композитів.

·         Щоб отримати ефект ферули, переконайтеся, що весь край заготовки позиціонований не менш ніж на 2ммв здорових тканинах; на зубах, на яких передбачене встановлення анкерів для кріплення з’ємних протезів (РРО) таке розширення повинно бути якомога більшим.

·         Після підготовки нанести тимчасовий засіб уникаючи цементи, чи дезінфікуючі засоби що містять феноли.

·         Видалення штифта у випадку повторної операції: використовувати діамантові бори або ріжучі інструменти з особливою обережністю уникаючи перфорації

Штифти  OverFibers  можуть піддаватися стерилізації в пакетиках в автоклаві при температурі 135 град та тиску 2,1 бар.

 

http://www.overfibers.com

Основные
Производитель  OverFibers
Страна производительИталия
 • Цена: 566,10 грн.