Корзина
129 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Esthet.X HD шприц YE (3г) нано-композит

Esthet.X HD шприц YE (3г) нано-композит, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Esthet.X HD – ренгеноконтрасний фотополімерний композитний матеріал з чітко визначеною мікроматрицею для виготовлення реставрацій на фронтальній та жувальній групі зубів (молочні та постійні). Завдяки удосконаленому розподілу наповнювача дуже швидко досягається блиск, гладкість та довговічність поліровки відреставрованої поверхні. 

 

Esthet.X HD володіє особливими якостями, які розширюють можливості творчого підходу до вирішення тієї чи іншої проблеми, пов'язаної з відновленням зубів. Але при всьому цьому, він не залишає шансів тим, хто вважає, що купуючи  матеріал нової якості, він отримує і легке застосування. Esthet.X HD  матеріал, що вимагає нового концептуального підходу.

Величезною перевагою матеріалу Esthet.X HD є те, що після полімеризації він практично не змінює свого оптичного середовища. Група відтінків Esthet.X HD більш насичена за кольором. Робота з матеріалом Esthet.X HD дає нові можливості в реалізації своїх ідей і художньої майстерності. Лише тільки одне вимагається від кожного, хто вирішив зробити свій вибір на цьому матеріалі ― це розуміння того, що робиш, старанність, творча думка і професіоналізм. 

 

Esthet X HD забезпечує:
• швидкість, простоту у досягненні дзеркального і довготривалого блиску
• видатні фізичні властивості для порожнин всіх класів
• ідеальні робочі характеристики
• широкий діапазон відтінків і опаковості


Переваги Esthet X HD

 • Швидкість, блиск Esthet X HD. Як результат нової технології наповнення, охоплює частки нанонаповнювача, розмір часток і їх точне контрольоване розподіл для отримання остаточної композітної реставраціі високої чіткості, ви отримуєте:

- легку полірованість і швидкість в досягненні остаточного блиску
― полірованість для надійного довгострокового результату

 • Стійка полірованість.

Нова технологія оптимізації наповнювача усуває повторюваність великих часток. Результат ― розподіл часток необхідного розміру, що забезпечує швидку поліруемость і видатні фізичні властивості.

 • Клінічна ефективність для порожнин всіх класів. Зберігаючи стабільність і успіх ряду поколінь відомих реставраційних композитів Dentsply, Esthet X HD пропонує виняткову ефективність реставраційного процесу і ідеальний для порожнин всіх класів. Esthet X HD забезпечує досконале поєднання міцності, робочих характеристик та консистенції з отриманням красивого природного результату.


Кольори:

Зі шкалою відтінків TruMatch ви можете побачити кінцеву реставрацію до початку внесення композиту. Рецепт на кожному еталоні шкали дозволяє зробити необхідний для реставрації вибір і відразу почати роботу.


 

 • основні (А1, А2, А3, А3.5, В1, В2, С2, Universal, White)
 • додаткові відтінки емалі (А4, В3, В5/DY, С1, С3, С4, С5/XGB, D2, D3, XL)
 • опакові кольори WO, A2-O, A4-O, B2-O, C1-O, C4-O, D3-O, CE (Прозора Емаль), WE (Біла Емаль) , YE (Жовта Емаль), А-Е (Янтарна Емаль)


Незалежно від того, чи потрібен вам для роботи один відтінок або шари різної опаковості, мікроматрічний реставраційний композит Esthet X HD забезпечить простоту для створення кращої реставрації. В результаті ви отримуєте копозит, який має видатні фізичні властивості, стійку полірованість і оптимальні робочі характеристики.

Техніка нанесення:

Незалежно від використовуваної вами техніки ― будь то пошарова техніка з кількома відтінками і опаковості або техніка одного відтінку ― технологія наповнення високої точності, реалізована в Estet X HD, забезпечує іделаьну комбінацію робочих та оптичних властивостей для заміщення природної структури зуба.

 

 • повний ряд відтінків і опаковості з високою точністю наповненості для будь-якої прямої реставрації
 • всі відтінки і опаковості мають високу міцність і чудову поліруемость
 • оптимальна скульптурна робоча консистенція для збереження форми реставрації при моделюванні
 • зручна консистенція для реставрацій передніх і бічних зубів, відсутність прилипання до інструментів

 

Окремі шприци по 3 г-основні (А1, А2, А3, А3.5, В1, В2, С2, Universal, White) і додаткові відтінки емалі (А4, В3, В5/DY, С1, С3, С4, С5/XGB , D2, D3, XL), опакових кольору WO, A2-O, A4-O, B2-O, C1-O, C4-O, D3-O, CE (Прозора Емаль), WE (Біла Емаль), YE (жовта Емаль), А-Е (Янтарна Емаль)

Основные атрибуты
Производитель  Dentsply
Форма выпускаШприц
 • Цена: 1 400 грн.