Корзина
137 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Універсальний мікрогібридний композит Megafill шприц C2E (4,5г) Megadenta

+ 1 день
Універсальний мікрогібридний композит Megafill шприц C2E (4,5г)  Megadenta, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Megafill - являє собою універсальний, композитний, мікрогібридний композит, светлового твердіння, для реставраційних робіт в області передніх і бічних зубів. Завдяки рівній пластичної консистенції і великому вибору кольорів матеріал має відмінні якості для роботи стоматолога, дуже добре підходить для проведення класичної терапії пломбування та для техніки нанесення шарів при відновленні зуба. Розподіл зерна неорганічного наповнювача 0,05-0,0005 мкм, тому Megafill можна полірувати до високого ступеня блиску і створювати високо естетичні реставрації. Матеріал рентгеноконтрасний і має флуорісцентність природного зуба при ультрафіолетовому світлі.

Особливість наповнювача:
В якості наповнювача в Megafill присутній діоксид кремнію. Є комбінація наповнювачів з барієвого скла і ультрадрібного оксиду кремнію, які в свою чергу покриваються подвійним шаром силану, надають матеріалу чудову пластичність і чітко виражений ефект хамелеона. За рахунок техніки подвійної силанізаціі матеріал отримує більшу стабільність і має чудове зчеплення з поверхнею дентину і емалі. Органічний силановий шар на частинках наповнювача Megafill відштовхують воду і міцно інтегрують частинки наповнювача в матрицю. Частинки наповнювача оптимально розподілені в матриці та сприяють тому, що матеріал не впитує воду. Ця однорідність є однією з найважливіших гарантій високої стабільності кольору та міцності на зношування для реставрацій. Матеріал абсолютно не липне до інструментів і зберігає форму протягом певного часу після моделирювання до моменту полімеризації. При побудові контактного пункту не вимагається внесення на прикордонну зону з матрицею текучого матеріалу Flow.

Призначення:
Для пломбування по I; II; III; IV і V класу м, виготовлення композитних Інлаїв (Inlays) і вінірів 

Фізичні характеристики:

  • Усадка < 2,8% по об"єму
  • Наповнювач стронцієве скло 0,7 мкм, оксид кремнію 20-200нм
  • Наповненість > 79% веса/63% об"єму
  • Міцність на вигин > 10000Н/кв.мм
  • Рентгеноконтрастний

Добре вивірена рецептура Megafill та оптимальна технологія виготовлення є гарантією композиту з дуже хорошими механічними показниками при пластичній та модельованій консистенції та хорошій адаптації до стінок порожнини. 

Основные атрибуты
Страна производительГермания
Пользовательские характеристики
ПроизводительMegadenta
  • Цена: 340 грн.