Корзина
137 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

GC Essentia шприц LE (3,4 г)

+ 1 день
GC Essentia шприц LE (3,4 г), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Essentia -  втілення мінімалізму в сфері композитних матеріалів - максимально спрощена система, що дозволяє легко і ефективно виконувати естетичні реставрації, використовуючи при цьому дуже обмежену кількість відтінків. В повний набір входить всього 7 відтінків і 4 модифікатора - це справжній прорив в області реставраційних композитів, що наносяться пошарово.

Класична концепція системи композитних матеріалів - з великою кількістю варіантів тону і насиченості компонентів, що входять до складу системи, - стає все менше затребуваною через надмірність подібного підходу. Тенденція сьогоднішнього дня - один тон матеріалу, але багато варіантів його насиченості.

При розробці нової системи був знайдений новий оптимальний мінімум базових матеріалів: всього три відтінки дентину і два - емалі.

При виконанні реставрації зубів базовий колір (тон, насиченість і яскравість) в основному залежить від обраного відтінку дентину, а емаль додатково впливає на рівень яскравості остаточного кольору. Яскравість також залежить від ступеня опаковості прозорого матеріалу: опаковий матеріали володіють більш високою яскравістю, а світлопроникні - нижчою. Широко відомо, що для виконання бездоганною реставрації точний підбір тону і насиченості кольору не так важливий, як правильний підбір його яскравості.

Якщо всі відтінки дентину, що входять до складу системи, мають однакову базової ступенем опаковості, це може викликати проблеми і незручності, адже у дітей зуби мають дуже низьку насиченість кольору, але при цьому високу опаковість, в той час як зуби у дорослих, навпаки, мають високу насиченість кольору при низькій опаковості. У складі системи Essentia всього три відтінки дентину (світлий, звичайний і темний); від світлого до темного їх насиченість збільшується, а опаковість зменшується, що відповідає природним особливостям вікових змін зубів.

Що стосується емалі, тут також ситуація схожа: у молодих пацієнтів емаль більш біла і більш опакова, а у дорослих більш прозора і більш насиченого відтінку. У складі системи Essentia емалевих відтінків всього два, один з високою яскравістю (світла), а інший з низькою яскравістю (темна) і трохи більше високою насиченістю кольору.

У комплексі ці три відтінки дентину і два емалевих відтінку складають чотири базові комбінації, які використовуються для виконання будь-яких реставрацій фронтальної групи зубів: світлий дентин і світла емаль (діти / вибілені зуби), звичайний дентин і світла емаль (молоді пацієнти), звичайний дентин і темна емаль (дорослі пацієнти) і, нарешті, темний дентин і темна емаль (пацієнти літнього віку).

Комбінацію темного дентину і світлої емалі можна використовувати для виконання реставрацій в області жувальної групи зубів; в цьому випадку дентинна маса з високою насиченістю кольору модулюється емалевої масою, яка має більш високу яскравість, і наноситься на оклюзійну поверхню реставрації.

У деяких специфічних ситуаціях, наприклад при знебарвленні або зміні кольору тканин зуба, при пошаровому моделюванні реставрації може знадобитися додатковий етап. Для цих цілей в системі є високонаповнений опаковий рідкотекучий композит, який навіть при нанесенні дуже тонким шаром дозволяє маскувати всі колірні дефекти (маскувальний лайнер).

Для роботи з різцями, які мають яскраво виражене опалесцентне гало (у молодих пацієнтів), в систему Essentia входить спеціальний емалевий матеріал (опалесцентний модифікатор), при використанні якого гарантований абсолютно природний ефект опалесценції.

Основные атрибуты
Производитель  
Страна производительЯпония
  • Цена: 1 406 грн.