Продавец StomaSvit развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
142 отзыва
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Нанокомпозит Herculite XRV Ultra Kerr шприц A3E (4г)

Нанокомпозит Herculite XRV Ultra Kerr шприц A3E (4г), фото 2
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Herculite XRV Ultra - наногібрідний композит світлового затвердіння, володіє бездоганною естетикою та характеризується поліпшеними робочими характеристиками і міцністю. Матеріал однорідний, з прекрасними адгезивними властивостями, які  впливають на зручність у використанні та гарну заповнюваність порожнини зуба. Реставрація з Herculite XRV Ultra опалесціює і флуоресціює подібно натуральному зубу. 

  

Комбінація преполімерізованного наповнювача (PPF), наночастинок (50 нм) і мікрогібридного наповнювача (0,4 мкм) надає Herculite XRV Ultra поліпшені естетичні властивості і полірованість до «сухого полиску». Рівномірний розподіл часток забезпечує стійкість до стирання і збереження первинного блиску реставрації протягом тривалого часу. 

Застосування:
Herculite XRV Ultra є універсальним матеріалом, придатним для відновлення як фронтальних, так і жувальних зубів.

Переваги:

  • Введення нанонаповнювача. Відмінна полірованість, стійкий блиск.
  • Покращена естетика. Реставрація опалесціює і флуоресціює подібно натуральному зубу
  • Поліпшені робочі властивості. Оптимальна консистенція, зручність в роботі. Матеріал не липне до інструменту і відмінно моделюється.
  • Висока механічна міцність.


Техніка нанесення:
1. Виберіть бажаний відтінок (відтінок) матеріалу. При використанні матеріалу в шприцах, після отримання необхідної кількості матеріалу, рекомендовано провернути поршень шприца на два повних обороту в зворотному напрямку, щоб зменшити тиск на матеріал.
2. Шари не повинні бути товще, ніж по 2.5 мм. Після нанесення шару, адаптуйте його в порожнині, щоб забезпечити гарне крайове прилягання.
3. Полімеризують кожен шар протягом 40 секунд. Якщо є декілька поверхонь, полімеризують з кожної поверхні протягом рекомендованого часу.

Кольори композиту Herculite XRV Ultra:
Композит Herculite XRV Ultra пропонується в декількох відтінках Vita. В силу складності процедури зіставлення шкали відтінків Vita багато виробників композитних матеріалів воліють поставляти власні забарвлення, де представлені приблизні варіанти реальної шкали відтінків Vita. Оскільки композитні матеріали Kerr повністю відповідають відтінкам Vita, для підбору відтінку на місці користуйтеся шкалою відтінків Vita.

Існують такі відтінки:
Емаль: А1 А2 А3 А3.5 А4 В1 В2 В3 В4 С1 С2 С3 С4 D2 D3 D4 XL
Дентин: А1 А2 А3 А3.5 В1 В2 С2 D2 D3
Ріжучий край: Incisal

Відтінки емалі та дентину відповідають опаковості емалі та дентину і повинні наноситися відповідно з шарами в структурі зуба, віддаленими під час препарування.
Відтінок ріжучого краю дозволяє стоматолога надавати значну прозорість ріжучим краях або анатомічної структурі. Це прекрасний матеріал, який можна використовувати в якості останнього шару реставрації з самих різних композитних матеріалів.
Відтінок XL корисний для досягнення відповідності кольору вибілених або молочних зубів, він світліше ніж найсвітліший з відтінків Vita.
На поршні шприца є штамп, який вказує відтінок матеріалу. Також відтінок вказаний на етикетці кожного шприца. На унідозах також проставлено відтінок матеріалу, щоб уникнути плутанини в разі втрати оригінальних упаковок.

Основные атрибуты
Производитель  Kerr
Страна производительГермания
  • Цена: 510 грн.