Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

FKG swiss endo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Заснована в Швейцарії в 1931 році, FKG Dentaire набула нового імпульсу в 1994 році, коли кермування компанією очолив Жан-Клод Руйлер. Він висунув компанію FKG на передовий рівень у розробці, виробництві та розповсюдженні продуктів, призначених для стоматологів, ендодонтів і лабораторій. Гнучка, швидка реакція і, перш за все, інноваційна, FKG залишається близькою до своїх ринків і виступає у вищій лізі. Завжди здатна передбачити та реагувати на потреби кінцевих користувачів, компанія налагодила партнерські відносини з найкращими університетами світу. У 2011 році компанію очолив син Жана-Клода Руйлера Тьєррі.

У рамках своєї віри в передачу знань щодо оптимального використання своїх ультраскладних інструментів FKG пропонує не лише демонстрації, але й навчання для стоматологів, зокрема в навчальних центрах у Ла-Шо-де-Фон (відкритий у 2014 році), Осло, Дубаї ( відкритий у 2013 році).

Через свою мережу дистриб’юторів, ретельно відібраних на основі їхньої структури та сумісності з її власними стратегіями, FKG робить свої інструменти доступними по всьому світу.

Сайт компанії: https://www.fkg.ch/about-us

Розгорнути
Вгору