Корзина
126 отзывов
Вироби медичного призначення поверненню,обміну не підлягаютьУвага
+380966706358
+380966706358
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
StomaSvit 096 670 63 58
Корзина

Clearfil DC Core Plus Automix дентин (18г) Композит посилений силанізованим склом Kuraray Dental

Clearfil DC Core Plus Automix дентин (18г) Композит посилений силанізованим склом Kuraray Dental, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Clearfil DC Core Plus - композит для відбудови коронкової частини зуба, подвійного твердіння (світлового та само-затвердіння).  Матеріал спеціально розроблений для надійної нарощування основи культі. Завдяки збалансованому вмісту наповнювача (74% за масою та 52% за об"ємом) Clearfil DC Core пропонує відмінні фізико-механічні властивості. Цей матеріал придатний для нарощування культі як для вітальних так і для невітальних зубів.  

Рекомендований в роботі з адгезивом подвійного твердіння Clearfil DC Bond  для надійного зчеплення з структурою зуба.  структур. Після світлового затвердіння, каталізатор само-затвердіння, який входить в  Clearfil DC Bond прискорить швидкість полімеризації Clearfil DC Core  від адгезивного шару. Система само-затвердіння також знижує стрес полімеризації композитного матеріалу на зуб.

Після подвійного твердіння Clearfil DC Core може бути препарований, як дентин. Це рентгеноконтрастний матеріал, не прилипає до інструментів завдяки спеціальній формулі. Міцність на стиск 296 МПа (подвійного твердіння) / 293 МПа (само-затвердіння) робить Clearfil DC Core ідеальним матеріалом для великих та малих культьових реставрацій. 

Клінічні показання:

  • Для повної або часткової відбудови коронкової частини зуба

Особливості та переваги:

  • Високі фізичні показники
  • При препаруванні аналогічний твердості дентину
  • Зручний у роботі
  • Рентгеноконтрасний
  • Не прилипає до інструменту
  • Пряме та економічне внесення матеріалу, завдяки зручним автомікс-насадкам

 

 

Основные атрибуты
Производитель  Kuraray Dental
Страна производительЯпония
  • Цена: 3 220 грн.