Уявіть композит, концепція якого працювати на вас

Лише зосередьтеся на тому, що ви любите робити.

Коли ви починаєте працювати з новим універсальним композитом Clearfil Majesty ES-2 відбувається щось неймовірне. Уявіть реставрацію порожнини Класу ІІІ фотополімерним композитом. Труднощі пошарового накладання? Ви лише відтворюєте природні дентин та емаль з допомогою емалевих та дентинних відтінків Premium. Ви обмежені в часі? Тоді обирайте одно кроковий Classic. Щоб створити ідеальну адаптацію до зуба Kuraray попередньо оптимізували консистенцію пасти. Це дає тривалу впевненість протягом процесу нашарування матеріалу. Коли закінчите ви будете просто вражені поєднанням ефектів.

Перша у світі концепція відтінку

Сім років розробок кожної деталі.

Ви здобудете досвіт цього унікального реставраційного процесу з моменту  першої  реставрації. Перша у світі концепція відтінку для прямих композитів стає можливою лише з трьома компонентами: одно-шарові відтінки Classic, та багато-шарові відтінки Premium (з емалевими, дентиновими та напівпрозорими відтінками) та інтуїтивним керівництвом з вибору відтінку погодженим VITA.

Протягом минулих семи років Kuraray аналізували кожну деталь, щоб зробити вашу реставрацію красивішою, більш передбачуваною та довготривалішою. Представляючи Clearfil Majesty ES-2 Kuraray створили новий золотий стандарт.

Інтуїтивна система відтінку

Калібрована в лінію згідно стандартів VITA.

Вибір потрібного відтінку ще ніколи не був таким точним. Представлений композит Clearfil Majesty ES-2  підтверджений VITA, як перший у світі композит для прямих реставрацій з системою відтінків, що базується на яскравості. Такий підхід є ключем у досягненні природного вигляду вашої реставрації.

Вибір потрібного відтінку проводиться протягом секунд і лише з 6 ярличків. Ярлики впорядковані від світлого до темного відтінку (Білий до А4) даючи вам найбільш можливу точність відтінку. Якщо ви обираєте групу А2, ви відразу можете працювати з відтінками Premium А2Е (емаль) та А2D (дентин). Якщо ви віддаєте перевагу одно-шаровій техніці, спочатку оберіть  А2 групу і потім, наступний крок, виберіть найбільш відповідний відтінок Classic D2, A2 чи С1.

Ніколи раніше керівництво з вибору відтінку не було настільки компактним, з 18 відтінками Premium, включаючи 7 емалевих, 7 дентинових та 4 напівпрозорі відтінки. Додайте до цього 18 відтінків Classic і ви в сумі отримаєте 36 відтінків, що легко поміщаються у вашій кишені.

На все лише два кроки

Крок 1 – оберіть яскравість

 Оберіть найбільш відповідний ярличок яскравості з шести запропонованих на Шкалі відтінків.

Крок 2 – оберіть тон та насиченість кольору

Витягніть вибраний ярличок з Шкали та виберіть відповідний відтінок.

Вражаючий масштаб відтінку

Один відтінок Premium тепер покриває три відтінки VITA Classic.

У це важко повірити, та з нашим естетичним композитом та його концепцією ви також можете охопити три відтінки VITA  лише одним поєднанням  Premium емаль та дентин, такими, як А1Е  та А1D. Це стало можливим завдяки створенню відтінку, що базується на яскравості групи з трьох відтінків.

Якщо ви підберете три зуба в групі А2 на тиждень, ви можете використати А2Е та А2D для відновлення С1 зуба у понеділок, можливо D2 зуб у середу та А2 зуб у четвер. Це просто неймовірно, чи не так? І вам не потрібно жодного складного рецепту відтінку, щоб таке зробити. Лише відтворіть два природні шари.

Ось вам і доказ

  Гарвардська школа медицини протестувала нашу концепцію.

У їхньому дослідженні, яким керував Dr. Nagai, центральна частина ярличків Шкали VITA Classic (D2, A2, C1) була відреставрована у відповідності з інструкціями трьох виробників. Поєднавши відтінки А2Е та А2D Clearfil Majesty ES-2 від Kuraray Noritake Dental довів відповідність не лише А2 відтінку, але й D2 та С1. Усі три ярлички, відреставровані  Clearfil Majesty ES-2, показують відсутність видимої різниці відтінку відносно оригінального ярличка VITA.

Найкраще поєднання в природі

Яскравість, анатомічне нашарування та технологія дифузії світла роблять свою роботу.

Будучи натхненними клінічними випадками, уявіть, що ви замовляєте ваш перший відтінок. Коли потім ви завершите вашу першу реставрацію, ви ймовірно подумаєте «О так, це виглядає направду чудово. Я не бачу меж емалі та композиту».

Як таке можливе? Дозвольте відкрити вам три основні ідеї.

1.     Від світла то темряви

Чому зосередитись на яскравості?

Інтуїтивна – це те, як нам подобається називати нашу нову систему відтінку, яка базується на яскравості. Чому яскравість? Тому, що відтінок на 90% складається з ступеня «яскравості», «тону» та «насиченості кольору», є визначений яскравістю.  Що надає схожості у всьому світі кольоровому ряду натуральних зубів? Згідно досліджень стосовно кольорового ряду, кожен відтінок кожен відтінок ширше простягається в яскравості, ніж в тоні та насиченості кольору. Різниця природної яскравості є поясненням еліптичної форми. Тепер ви бачите чому вам варто обрати правильну яскравість.

2.     Створіть природну глибину

Передбачувані напівпрозорість емалі та опаковість дентину.

Несподівано, та опаковість є недооціненим фактором для успішної об’єднання зуба та композита. Без точної опаковості реставрація не буде узгодженою. Новий Clearfil Majesty ES-2  був розроблений з передбачуваною напівпрозорістю емалі та опаковості дентину. Вам лише потрібно скопіювати природну щільність та замінити емаль та дентин з нашими відтінками Premium.

3.     Союз композиту та природи

Технологія проникнення кольору впорядковує тон та насиченість кольору.

Як тільки ви вибрали відтінок та передбачили опаковість, технологія проникнення світла додає завершальних акордів. Вона адаптує тон (наприклад, жовтий чи червоний) та насиченість кольору до оточуючої тканини зуба. Ця технологія робить  можливим  наближення світлових ефектів до природних дентину та емалі.

Тривалий час роботи

Clearfil Majesty ES-2  має досить довгий час роботи – 4,5 хвилини під робочим освітленням. Навіть, якщо ви утримуєте робоче світло направленим на реставрацію, ви матимете достатньо часу для нашарування пасти.

 

Pro техніка

Уявіть собі пацієнта, який незадоволений своєю старою пломбою. Можливо Ви вже раніше працювали з Clearfil Majesty ES-2 для одиночних реставрацій зубів. Але з цим пацієнтом, у вас є завдання відновити кілька старих реставрацій, а також вирішити, як перекрити білі плями.

Природні зуби різноманітні. Флюороз, ерозія та пігментація робить вашу повсякденну роботу доволі цікавою. Clearfil Majesty ES-2  одиношаровий Classic та багатошаровий Premium  емаль та дентин в змозі покрити велику різноманітність клінічних ситуацій. Всього лиш потрібно застосувати правильну техніку. Поєднання Classic та  Premium відтінків або з використанням більш ніж  два відтінки те, що називається Pro технікою.

Давайте подивимося, як доктор Хірофумі Ташіро відреставрує різець верхнього ряду зубів. Для бічних поверхонь він використовує техніку анатомічного нашарування з відтінками Premium  емаль та дентин. Центральну частину він лікуватиме  Pro технікою. З метою роз'яснення два методи пояснюється окремо, хоча лікування проводиться в одній площині.

Анатомічне нашарування

  • Доктор Ташіро видаляє старі реставрації на зубах 21 і 22.
  • Він вибирає правильний відтінок за класичним керівництвом шкали відтінків VITA ™ та обирає  A2 відтінок.
  • Для анатомічного нашарування зубів 12 і 22, доктор Ташіро використовує відтінки Premium A2E (емаль) та A2D (дентин). Він відновлює зуб 22 лише A2E.  Він ставить A2E на піднебінну сторону зуба 12, внутрішній дентин A2D поверх, а потім емаллю A2E зовнішній шар. Він всього лиш замінює природні  емаль та дентин.

PRO техніка

  • Для центральних різців, доктор Ташіро використовує Pro техніку для боротьби з проблемою білих плям. По-перше, він знімає частину щічної білої плями на зубах 11 і 21. Потім він накладає A2D на піднебінну  частину, щоб поєднати цим більш опакові центральні різці.
  • Він працює з A2 Classic з обох сторін бічних поверхонь зубів 11 і 21, щоб покрити білі плями, що залишилися. Значення величини опаковості відтінку A2 лежить між більш прозорим A2E і більш непрозорим A2D.  З комбінацією A2D/A2  ви не побачите меж емалі та композиту. Білі плями, що залишилися просто стають невидимими. Давайте подивимося на результат після полірування ...

Натхненні результатом

Як ви можете бачити, поєднання відтінків Classic A2 та  Premium A2D на центральних різцях показує чудовий поєднаний результат. Ми сподіваємося, що цей випадок надихне Вас взяти в роботу більш складні випадки з Clearfil Majesty ES-2.