Покращене та легке внесення

Clearfil  Majesty ES Flow розроблений з найкращими маніпулятивними характеристиками. Для обробки наповнювачів компанія Kuraray використала фірмовий засіб для з'єднання силану. Новий композит містить як субмікронні, так і кластерні наповнювачі (0,18 мкм до 3,5 мкм), забезпечуючи чудові керовані характеристики пасти, покращуючи простоту подачі, обробки та моделювання. Clearfil  Majesty ES Flow - це не липкий композит, завдяки спеціальній конструкції шприца виходить бездисперсне видалення бульбашок.

Надзвичайно легко шліфувати

Полірувальні властивості - одна з ключових особливостей, необхідних для композитних реставрацій. Частинки наповнювача Clearfil  Majesty ES Flow були розроблені для отримання високого блиску і підтримки цього блиску в часі. Clearfil  Majesty ES Flow надзвичайно легко та швидко полірується за лічені секунди. Навіть просте протирання поверхні марлею або бавовняним валиком, змоченим спиртом, призводить до високого рівня блиску. Естетика додатково посилюється спеціальними кластерами дифузії світла, які надають чудові властивості кольорової адаптації, які легко поєднуються зі структурою зуба.

Технологія дифузії світла

Дифузія світла означає здатність матеріалу розсіювати та відбивати світлові промені під різними кутами. Технологія Kuraray Noritake Dental Light Diffusion (LD) у складі композитів включає в себе наповнювачі частинок дифузії світла для підвищення естетичних властивостей матеріалу. Це дає можливість розсіяти світло в будь-який бік, таким чином, що зливається з природними зубами і призводить до високоестетичного відновлення.

Majesty ES Flow достовірно відтворює дифузні властивості структури зуба. Він показує більш високий рівень дифузії світла в більш непрозорих відтінках (дентин) і нижчий рівень у більш напівпрозорих. Якщо це реалізувати на практиці, кінцевий результат простий: ця дифузія світла є головним «інструментом» для створення реставрації, яка без зусиль зливається з навколишнім природним зубним рядом.