Діоксид цирконію та нанотехнології допомогають досягнути найкращого результату.

Використання нанотехнології, як правило, включає фазу агломерації частинок. Іншими словами, наночастинки смоляної матриці утворюють так звані «агломерати». Проте, це виявляє негативний вплив на важливі характеристики матеріалу, наприклад, такі, як міцність на стиск та ріжучі властивості.

Спеціальна нанотехнологія, яка застосовується при створенні матеріалу LuxaCore Z була запатентована компанією DMG. Дана технологія дозволяє попередити вищеназвану агломерацію частиночок. Частинки залишаються розділеними і саме тому в матеріалі реалізується весь потенціал і всі переваги нанотехнології.

Ні один матеріал не зрівняється з LuxaCore Z адже він ідеально препарується як природній дентин. Більше того, додавання діоксиду цирконію забезпечує неперевершену міцність матеріалу на стиск. Всі ці якості, без сумніву, гарантують високоякісні та максимально природні реставрації. 

Відмінна текучість матеріалу гарантує оптимальну адаптацію до стінок порожнини та до штифта. А плівка товщиною всього лиш 20 нм є ще одним переконливим аргументом на користь цього матеріалу в якості цементу для фіксації внутріканальних штифтів (згідно стандартів ISO 4049 гранична товщина плівки для цементів повинна складати 25 нм).

Поєднання кількох матеріалів забезпечують більшу стабільність

Тільки один матеріал і для відновлення культі зуба і для фіксації штифта - це значно спрощує роботу стоматолога та забезпечує умови для створення високоякісної реставрації.

LuxaCore Z може використовуватися з будь-якими силанізованими штифтами. Та все ж таки рекомендується використовувати штифти LuxaPost від компанії DMG, адже саме вони ідеально поєднуються з матеріалом LuxaCore Z. Ці скловолоконні посилені композитні штифти мають такий же модуль еластичності як у матеріалу LuxaCore Z і як у природнього дентину, що зменшує пік напруги в системі та ризик тріщини кореня. Високий ступінь прозорості штифта попереджує його просвічування, чим забезпечує гармонійне введення та естетичний вигляд.

Щоб ще більше відповідати вимогам стоматологів штифти LuxaPost володіють високою рентгеноконтрасністю та попередньо оброблені силаном, що значно полекшує використання штифта, знижує час та вартість лікування.

LuxaBond-Total Etch завершує лінійку DMG матеріалів. Хімічне затвердіння матеріалу попереджує передчасну полімеризацію накопичених на межі зуба та матеріала надлишків бонду  на дні порожнини, а також гарантує полімеризацію тих ділянок, куди не може потрапити світло полімерної лампи.

Система LuxaBond-Total Etch складається з Pre-Bond, Bond A та Bond B. Перший компонент Pre-Bond покращує властивості бонду, наноситься після протравки емалі та дентину. Він забезпечує швидке затвердіння суміші бонд-компонентів (Bond A та Bond B) на твердих тканинах зуба і утворює таким чином міцну анкерну поверхню для нанесення реставраційного матеріалу. Результат - краща адгезія порівняно з двохкомпонентними бонд-системами, які затвердівають лише з реставраційним матеріалом.

Слід додати, що Pre-Bond дозволяє продовжити робочий час суміші бонд-компонентів, полімеризація яких прискорюється тільки при контакті з Pre-Bond.

Використання вищеперелічених матеріалів допомогає створити дуже стабільний та міцний моноблок. Таким чином створюється єдина чутлива система, що складається з зуба, штифта, цемента та матеріалу для відновлення культі зуба.